Пластикова упаковка

Завдання кожного виробника донести свою продукцію до споживача в зручній для використання формі. Крім того, пластикова упаковка повинна гарно виглядати, щоб у людей з'являлося нездоланне бажання її купити.
Пластикова упаковка потрібна для побутової та автохімії, парфумерних та косметичних товарів. У неї упаковуються шампуні та гелі для душу, розчинники та рідини для автомобіля, продукти харчування та лікарські засоби. Пластикова упаковка забезпечує тривале і надійне зберігання продукції.

Пластикова упаковка може мати будь-яку форму та об'єм. Вона набагато легша і міцніша за скляну, до того ж має невелику собівартість. Пластик хімічно нейтральний матеріал, стійкий до впливу продукції, яка в ньому зберігається.

Пластикову упаковку можна виготовити будь-якого кольору і відтінку. Вона також може мати різний ступінь прозорості.

Пластикова упаковка виготовляється на спеціальних автоматичних лініях, на інжекційно-видувних верстатах. У процесі виробництва застосовують видувні форми заданої конфігурації. Матеріалом для пластикової упаковки служать різні види пластику: поліетилен, поліпропілен, полістирол, поліамід, полівінілхлорид.

Для кожного виду продукції використовується упаковка з відповідного виду полімерних матеріалів. Матеріали для пластикової упаковки відповідають вимогам, що пред'являються до даної продукції.
Компанія «YANGOLI» допоможе підібрати пластикову упаковку вітчизняних і зарубіжних брендів для будь-якого виду парфумерної та косметичної продукції.

Барвисті та елегантні зображення створять неповторний імідж вашої продукції.

На сайті компанії «YANGOLI» в широкому асортименті тара та упаковка для миловаріння і домашньої косметики, будь-яка упаковка для косметичних засобів, в тому числі баночки, флакони, туби, ковпачки та багато іншого.
Наші фахівці допоможуть підібрати найкращу упаковку для вашої продукції. Економте свій час! Замовте пластикову упаковку саме сьогодні!
Читайте також
Контакти
Ми любимо допомагати та готові відповісти на будь-які питання щодо упаковки за телефоном, поштою або в соціальних мережах. Запитуйте!
Пластикова упаковка для косметики та медицини
від європейських виробників.
Оптом та у роздріб
2021 © Дистриб'ютор пластикової упаковки YANGOLI