Виробництво ковпачків

Кришки для банок і ковпачки для косметичних флаконів використовують для надійного закупорювання косметичної тари та для запобігання випадкового відкриття.
Якщо ковпачки мають які-небудь недоліки, косметична продукція псується через потрапляння вологи, або навпаки, висихання, а також через потрапляння бактерій, пилу і бруду.

Кришки й ковпачки для косметичних флаконів являють собою єдине ціле з косметичною упаковкою. Важливо, щоб кришки та ковпачки точно відповідали косметичній тарі. Виходячи з цього, виробництво ковпачків для косметичних флаконів і кришок — це процес, пов'язаний з виробництвом тари, виконується на тих же автоматичних лініях, на яких виробляється упаковка.

Залежно від конструктивних завдань, виробництво ковпачків для косметичних флаконів здійснюється на штампувальних верстатах, на яких виготовляють ковпачки круглої, овальної, квадратної, циліндричної або
будь-якої іншої форми, при цьому вони повинні гармоніювати з основним корпусом косметичної тари. Ковпачки можна підібрати як одного кольору з упаковкою, так і будь-якого іншого кольору або відтінку.

Розрізняють різні типи конструктивного виробництва ковпачків. При цьому для різного виду наповнення рекомендується використовувати відповідні види ковпачків.
Ковпачки «фліп-топ» мають дві рухливі частини: верхню і нижню. Нижню частину одягають на корпус тари. Для відкриття флакону треба підняти верхню його частину. Такі ковпачки використовують для закупорювання тари з шампунями, гелями та миючими засобами.

Ковпачки «пуш-пул» являють собою кришку з рухливою центральною частиною. Для доступу до вмісту потрібно витягнути головку кришки вгору. Для закриття флакону слід натиснути на неї. Цей вид флаконів зручно використовувати для зберігання і щоденного застосування засобів побутової хімії.

Ковпачки «диск-топ» складаються з двох частин: основної циліндричної, яка щільно фіксується на флаконі, та дозуючої. Для відкриття флакона необхідно натиснути на дозуючу частину з одного боку, при цьому з протилежної частини з'являється отвір для подачі вмісту флакону. Такі ковпачки використовуються для закупорювання рідких або гелеподібних засобів.

Зараз найбільш універсальним матеріалом для виробництва ковпачків є пластик. Як правило, ковпачки виготовляються з того ж матеріалу, з якого виготовлена косметична тара. Найчастіше застосовується поліетилен, полістирол, поліамід і полівінілхлорид. Матеріали, з яких виробляють ковпачки, мають всі необхідні сертифікати відповідності.

Кращі вітчизняні та іноземні виробники сконцентрували пакувальну тару на нашому складі. На сайті в широкому асортименті представлена тара для миловаріння і домашньої косметики, упаковка для декоративної косметики та інша косметична тара. У нас ви знайдете величезний вибір ковпачків для косметичних флаконів різних видів і функціонального призначення. Наші фахівці з 10-ти річним досвідом роботи допоможуть вибрати ковпачки для косметичних флаконів саме для вашої продукції.

Купуйте ковпачки для косметичних флаконів за доступними цінами малим і великим оптом!
Читайте також
Контакти
Ми любимо допомагати та готові відповісти на будь-які питання щодо упаковки за телефоном, поштою або в соціальних мережах. Запитуйте!
Пластикова упаковка для косметики та медицини
від європейських виробників.
Оптом та у роздріб
2021 © Дистриб'ютор пластикової упаковки YANGOLI