Виробництво баночок для крему

Баночки для крему, флакони та туби використовують для зберігання і зручного використання косметичної та парфумерної продукції.
У класичному вигляді, звичному для нас зараз, баночки для крему з'явилися не відразу.
Раніше використовували більш примітивну тару з дерева, скла і металу. Баночки виготовляли вручну, дрібними партіями. Тоді вони коштували неймовірно дорого, часто трохи менше свого вмісту.

Зараз у виробництві баночок для крему, флаконів, тюбиків та іншої пакувальної тари використовують різні види пластику. Для цих цілей підходить полістирол, поліпропілен і поліетилен.

Виробництво баночок для крему здійснюють на інжекційно-видувних верстатах, якими оснащені виробничі потужності компаній-виробників косметичної тари.
Якісна упаковка дозволяє надійно зберігати не тільки основні властивості продукції, а й тривалий час утримувати аромат кремів, пудри, гелів та інших косметичних продуктів.

На нашому сайті представлена сучасна косметична упаковка. Наші постачальники — Україна і країни Європи. Тара та упаковка для миловаріння і домашньої косметики, упаковка для косметичних засобів, баночки для косметики, ковпачки для косметики, флакони, футляри, контейнери і туби — у великому асортименті на нашому сайті. Наші фахівці з досвідом роботи понад 10 років допоможуть вам підібрати кращий варіант з усіх можливих.

За допомогою сучасного обладнання якісно нанесемо зображення будь-якої складності на косметичну упаковку методом трафаретного і тамподруку.

Замовте баночки для косметики для рідкої, густої, сипучої косметичної продукції, такої як креми, масла, мазі, пудри. Баночки для косметичної продукції комплектуються кришками та прокладками.

Купуйте баночки для крему за розумними цінами!
Читайте також
Контакти
Ми любимо допомагати та готові відповісти на будь-які питання щодо упаковки за телефоном, поштою або в соціальних мережах. Запитуйте!
Пластикова упаковка для косметики та медицини
від європейських виробників.
Оптом та у роздріб
2021 © Дистриб'ютор пластикової упаковки YANGOLI