Пластикова упаковка. Упаковка з поліпропілену

Пластикова упаковка

Загальні властивості пластика
1. Пластмаси — це синтетичні полімери з високою молекулярною масою.
2. Вони чутливі до нагрівання, і більшість може плавитися або розм'якшуватися при 1000 °C. Однак, деякі пластмаси можуть бути піддані автоклавуванню, наприклад, нейлон, полікарбонат, поліпропілен, поліетилен високої щільності (HDPE) і т. д.
3. Пластикові контейнери мають легку вагу, їх легше обробляти.
4. Механічно вони майже так само сильні, як і метали, і тому контейнери можуть мати тонкіші стінки, ніж скляні контейнери.
5. Вони є поганими провідниками тепла, що є недоліком, якщо вміст буде проходити автоклавування.
6. Як правило, вони стійкі до неорганічних хімічних речовин, але часто піддаються впливу органічних хімічних речовин (органічних розчинників і масел).
7. Пластик містить деякі добавки (наприклад, антиоксиданти, мастила, пластифікатори, стабілізатори, наповнювачі), які можуть забруднювати вміст.
8. Далеко не всі види пластмас повністю запобігають потраплянню водяної пари, а деякі з них проникні для газів, таких як кисень, діоксид вуглецю.
ТИП ПЛАСТИКА
1
Термопластичний тип
При нагріванні вони розм'якшуються до в'язкої рідини, яка знову твердне при охолодженні. Наприклад, поліетилен, поліпропілен, полівінілхлорид, полістирол, нейлон (поліамід), полікарбонат, акрилові мультиполімери, поліетилентерефталат і т. д.
2
Термореактивний тип
При нагріванні вони можуть стати гнучкими, але вони не стають рідкими; зазвичай їх форма зберігається аж до температури розкладання. Через високий ступінь зшивання вони зазвичай жорсткі й тендітні при кімнатній температурі. Наприклад, фенолформальдегід, формальдегід, формальдегід меламіну.
ДОБАВКИ ПЛАСТИКІВ
1
Стабілізатор
Побічні реакції під час полімеризації можуть давати частку ненасичених потенційно нестабільних сполук, тому стабілізатори використовуються, щоб зупинити ці побічні реакції.
2
Антиоксиданти
Пластмаси уразливі для окислення. Антиоксиданти пов'язують з вільними радикалами та зупиняють реакцію окислення.
3
Пігменти
Вони використовуються для декоративного призначення. Можуть поглинати електромагнітне випромінювання в УФ області та, тим самим, зменшувати фотодеградацію.
Наповнювачі часто використовуються, щоб зробити продукт дешевим, але в деяких випадках це необхідно для належного функціонування продукту.
Читайте також
Контакти
Ми любимо допомагати та готові відповісти на будь-які питання щодо упаковки за телефоном, поштою або в соціальних мережах. Запитуйте!
Пластикова упаковка для косметики та медицини
від європейських виробників.
Оптом та у роздріб
2021 © Дистриб'ютор пластикової упаковки YANGOLI