Процес перевірки пластикової упаковки перед використанням

1
Випробування на герметичність
Десять контейнерів заповнені водою, забезпечені затворами та витримуються при кімнатній температурі протягом 24 годин. Не повинно бути ніяких ознак просочування з будь-якого контейнера.
2
Тест на зрив
Цей тест можна застосувати до контейнерів, які потрібно стискати, щоб видавити вміст. Контейнер, згортаючи всередину під час використання, дає щонайменше 90% його номінального змісту при температурі навколишнього середовища.
3
Прозорість
16-разове розбавлення стандартної суспензії, отримують таким чином, щоб забезпечити поглинання при приблизно 640 нм від 0,37 до 0,43.
П'ять порожніх контейнерів були заповнені до номінальної ємності. При перегляді через контейнери в порівнянні з контейнером того ж типу, з наповненим водою є велика різниця.
4
Випробування на проникність водяної пари
П'ять контейнерів заповнені номінальним об'ємом води та тепла, вакуумовані алюмінієвою фольгою, поліетиленовим ламінатом або іншим відповідним ущільненням. Кожен контейнер точно зважують і витримують протягом 14 днів при відносній вологості 60 ± 5% і температурі від 20 до 250 °С.
Через 14 днів знову зважують. Втрата ваги в кожному контейнері не повинна перевищувати 0,2%.
Читайте також
Контакти
Ми любимо допомагати та готові відповісти на будь-які питання щодо упаковки за телефоном, поштою або в соціальних мережах. Запитуйте!
Пластикова упаковка для косметики та медицини
від європейських виробників.
Оптом та у роздріб
2021 © Дистриб'ютор пластикової упаковки YANGOLI