Що можна зберігати в пластиковій тарі PP

Пластикова тара — стандартний матеріал для зберігання медичної або косметичної продукції. Ще пластик часто використовують для зберігання дитячих іграшок — він травмобезпечний, легкий і недорогий. Для зберігання продуктів — поширена ситуація для збереження терміну служби та зручності.

Упаковка з поліпропілену оточує нас кожен день і використовується в харчовій, фармацевтичній, косметичній, меблевій і багатьох інших сферах виробництва. Саме з поліпропіленом ми стикаємося, коли відкриваємо пляшку води, тому що практично всі кришки роблять з цього виду пластику. У косметичній промисловості також практично всі кришки, дозатори, баночки, флакончики та пляшечки виробляються з поліпропілену.
Поліпропілен — твердий, стійкий до ударів і деформацій. Він термопластичний, тобто може набувати будь-яку форму, яка залежить тільки від задуму та ідеї виробника. Ви можете вибирати власний дизайн і виготовляти тару під свої потреби. Завдяки своїм властивостям упаковка з РР може бути досить жорсткою, попри тонкі стінки, а також має малу вагу. Поліпропілен це матеріал дуже схожий на поліетилен, але має вищу жорсткість і міцність та менш стійкий до низьких температур і процесу окислення. Безперечною перевагою поліпропілену є його висока стійкість до хімічних кислот, розчинників і лугів. Крім того ПП має високу температуру плавлення, що дозволяє використовувати його для зберігання харчових продуктів. Але друк графічних елементів викликає деякі незручності. Для поліпропілену використовують шовкографію або трафаретний друк. Поліпропілен не існує у версії 100% прозорий, але завжди може бути пофарбований в будь-який колір.
Читайте також
Контакти
Ми любимо допомагати та готові відповісти на будь-які питання щодо упаковки за телефоном, поштою або в соціальних мережах. Запитуйте!
Пластикова упаковка для косметики та медицини
від європейських виробників.
Оптом та у роздріб
2021 © Дистриб'ютор пластикової упаковки YANGOLI