Дозатор: який обрати

Існує дуже великий вибір дозаторів для косметичних флаконів, лікарських засобів, побутової хімії. Як розібратися, що потрібно вам і не помилитися з вибором.

Важливо розуміти, що у кожного дозатора своя доза. Наприклад, можуть бути дозатори з дозою 0,2 мл або з дозуванням 4-5 мл. Якщо консистенція продукту дозволяє використовувати його в маленьких кількостях, а до того ж сама упаковка невеликого обсягу, слід вибрати дозатор з меншою дозою. Якщо потрібно використовувати велику кількість продукту, краще зважитись на більшу дозу. Наприклад, для шампунів і бальзамів зручно одним натисканням отримувати велику кількість продукту. А ось крему для рук або обличчя не потрібно багато. Тому дозатор для крему повинен мати невелику дозу.
Трубка в дозаторі для косметичних флаконів
У дозаторі важливо звернути увагу на правильну довжину і товщину трубки. Для густої косметики або медичних суспензій підійде дозатор із широкою і твердою трубкою, яка не повинна доходити до дна флакону. Для легких і не дуже густих кремів або бальзамів, для яких використовується дозатор з маленькою дозою, відмінно підійде тонка м'яка трубка. В цілому довжина і товщина трубки повинна бути підібрана відповідно до дози та консистенції продукту.
Блокування дозатора
Для споживачів має велике значення можливість блокування дозатора для рідин, щоб запобігти випадковий витік продукту. Це може бути або стандартне блокування зі стрілкою старт \ стоп, або поворот з висуненням дозатора вгору. Але є також зовнішні способи блокування, такі як чохол на отворі дозатора або блокуюче кільце.
Носик
Існує багато дозаторів різних форм з вузькими або широкими носиками. Найчастіше великі флакони краще виглядають з дозаторами з широким носиком і навпаки. Для декоративного ефекту також можна використовувати чохли на дозатори. Вони змінюють вигляд продукту і надають особливий стиль. Вони можуть бути як гладкими, так і рифленими, різних кольорів і текстур.
Звичайно, найголовніший пункт в підборі дозатора для косметичних флаконів і лікарських засобів — відповідність різьблення флакона і різьблення дозатора. Тобто дозатор з різьбленням 24/410 не підійде флакону 24/415. Який саме дозатор для косметичних флаконів, лікарських засобів, медицини або побутової хімії вибрати вирішувати вам.
Читайте також
Контакти
Ми любимо допомагати та готові відповісти на будь-які питання щодо упаковки за телефоном, поштою або в соціальних мережах. Запитуйте!
Пластикова упаковка для косметики та медицини
від європейських виробників.
Оптом та у роздріб
2021 © Дистриб'ютор пластикової упаковки YANGOLI