Виробництво баночок для крему

Успішність продажу будь-якого товару багато в чому залежить від його зовнішнього вигляду. За статистикою досить багато клієнтів вперше купує косметику та іншу продукцію, орієнтуючись насамперед на гарну упаковку (тару), і тільки потім на якість того, що знаходиться всередині неї. Саме тому такою важливою є привабливість упаковки товарів, особливо, якщо про них поки що мало хто знає.

Розберемо головні характеристики матеріалів, з яких виготовляють баночки для косметичної продукції:

Поліетилен низького тиску (ПЕНТ - укр.) Або поліетилен високої щільності (ПЕВЩ - укр., HDPE, PE-HD - англ.) — легкий еластичний матеріал, що кристалізується. Дає блискучу поверхню. Має відмінну ударну міцність і більшу теплостійкість у порівнянні з LDPE. Має дуже високу хімічну стійкість (більше, ніж у LDPE). Біологічно інертний. Основний матеріал для виготовлення флаконів і баночок для косметичної продукції.

Полікарбонат — це поліефір лінійний вугільної кислоти. Він має високу термостійкість, високу ударну в'язкість і прозорість. Полікарбонат є відмінним замінником скла і використовується у світлопрозорих конструкціях. Має високу міцність, малу вагу, відмінні оптичні властивості, температурний діапазон застосування (- 4оС до + 12оС), пластичність, вогнестійкість, довговічність. Маючи високу хімічну стійкість до неінертних речовин, може застосовуватися в агресивних середовищах. Полікарбонат за своїми екологічними показниками не поступається склу, а по міцності навіть перевершує його. При нагріванні його властивості не змінюються, а низькі температури знаходяться за можливими межами низьких, тобто негативних температур експлуатації.

Поліетилен високого тиску (ПЕВТ - укр.) Або поліетилен низької щільності (ПЕНЩ - укр., LDPE, PE-LD, PEBD - англ.) — легкий еластичний матеріал, що кристалізується. Властивості залежать від щільності матеріалу. Збільшення щільності призводить до підвищення міцності, твердості, хімічної стійкості. Разом з тим, при збільшенні щільності, знижується ударостійкість при низьких температурах, подовження при розриві, тріщиностійкість, проникність для газів і парів. Може тріскатися при навантаженні. Має дуже високу хімічну стійкість. Не стійкий до жирів, масел. Не стійкий до УФ-випромінювання.

Полістирол (GPPS - англ., ПС - укр.) — синтетичний термопластичний полімер, продукт полімеризації стиролу, тверда склоподібна речовина. Характеризується високою міцністю і жорсткістю. Хороший діелектрик. Стійкий до хімічних реагентів.

Поліпропілен (РР - англ.) — синтетичний полімер. Відрізняється високою міцністю при ударі та багаторазовому вигині, зносостійкістю, низькою паро- і газопроникністю; хороший діелектрик.

Сополімер стиролу та акрилонітрилу (САН - рус., SAN, AS - англ.) — прозорий твердий аморфний матеріал. У порівнянні з полістиролом загального призначення має вищу теплостійкість, стійкість до ударних навантажень і міцність на розтягнення, більш стійкий до агресивних рідин, розчинників.

Читайте також
Контакти
Ми любимо допомагати та готові відповісти на будь-які питання щодо упаковки за телефоном, поштою або в соціальних мережах. Запитуйте!
Пластикова упаковка для косметики та медицини
від європейських виробників.
Оптом та у роздріб
2021 © Дистриб'ютор пластикової упаковки YANGOLI