Сучасне рішення вічної проблеми

Як упакувати продукцію практично і недорого

Є багато способів упакувати продукцію для кінцевого споживача. Також є безліч матеріалів за допомогою яких це робиться.

Метал — для шанувальників розкоші та стабільності. Скло — для любителів вишуканості та елегантності. Дерево — для еко-гурманів. Але, як і раніше, найбільш практичний і, як бачимо з досвіду роботи, найпопулярніший
матеріал — пластик. Чому саме він?
Це зручно
На відміну від скла не розіб'ється, не погнеться або не змінить колір, як метал.
Це економно
Пластикова баночка в середньому в 1,5 рази дешевше ідентичної за розмірами та функціями металевої банки. Не кажучи вже про дерев'яну упаковку, яка через рідкість матеріалу коштує дорого.
Це красиво
Сьогодні зробити пластикову упаковку красивою, оригінальною або взагалі "на замовлення" просто. Внаслідок способу виготовлення (метод видування) тара створюється різних форм, розмірів і можна навіть додати своєрідні елементи декору: краплі, западини, рельєфність, рифлення і т.д.
Звичайно кожен виробник вирішує сам, який тип упаковки підходить особисто йому, виходячи з виду косметики, тематики бренду і бюджету. Ми лише спробували внести ясність і пояснити переваги пластикової упаковки.
Читайте також
Контакти
Ми любимо допомагати та готові відповісти на будь-які питання щодо упаковки за телефоном, поштою або в соціальних мережах. Запитуйте!
Пластикова упаковка для косметики та медицини
від європейських виробників.
Оптом та у роздріб
2021 © Дистриб'ютор пластикової упаковки YANGOLI