Медична упаковка

Медична упаковка використовується для фасування та зберігання медичних препаратів. При цьому вона не повинна вступати в хімічну реакцію зі своїм вмістом та має забезпечувати його надійне тривале зберігання. Вона захищає свій вміст: таблетки, капсули, мазі, креми, гелі та інші лікарські форми від перепадів температури, вологи та механічних впливів. Для кожного виду лікарських препаратів підбирають відповідний вид упаковки. Так, наприклад, для медикаментів, які втрачають властивості від світла, застосовують тару темного кольору або повністю непрозору, а для препаратів чутливих до перепаду температур застосовують тару з подвійним корпусом, по типу термосу. Також медична упаковка повинна закриватися герметично і в деяких випадках мати захист від випадкового відкриття, при цьому її конструкція має забезпечувати зручний доступ до медичних препаратів.
Медична упаковка виготовляється зі скла, тонкого металу і пластику. Найбільш універсальним матеріалом для медичної упаковки є пластик. Найчастіше використовують поліетилен, поліпропілен, полістирол, поліамід, полівінілхлорид. Для кожного виду медичної продукції використовують певний вид пластику. Наші партнери виготовляють медичну упаковку на автоматичних лініях, оснащених інжекційно-видувними верстатами. Вся медична упаковка має сертифікати відповідності.

Фахівці нашої компанії мають 10-річний досвід роботи не тільки з упаковкою для парфумерії та косметики, але і з таким складним видом упаковки, як медична. Ми точно знаємо, яка упаковка підійде для медичних препаратів. Швидко і відповідально підберемо тару для вашої продукції.
За допомогою єдиного в Україні унікального обладнання, методом трафаретного і тамподруку нанесемо на упаковку кольорове зображення і текстову інформацію. Наше обладнання дозволяє наносити зображення на упаковку складної геометричної форми.

Пропонуємо великий вибір медичної упаковки вітчизняних і європейських виробників. В наявності баночки, флакони, туби, контейнери та інша упаковка для медичних препаратів різного об'єму і призначення. Медична упаковка комплектується ковпачками та кришками, якщо треба, з захистом від дітей чи типу «натиснути та повернути».

Купуйте медичну упаковку на нашому сайті за прийнятними цінами!
Читайте також
Контакти
Ми любимо допомагати та готові відповісти на будь-які питання щодо упаковки за телефоном, поштою або в соціальних мережах. Запитуйте!
Пластикова упаковка для косметики та медицини
від європейських виробників.
Оптом та у роздріб
2021 © Дистриб'ютор пластикової упаковки YANGOLI