Виробництво флаконів

Стандартні флакони представляють собою ємності об'ємом від 10 до 500 мл і більше, круглого або овального профілю і призначені для фасування косметичної, парфумерної продукції, побутової та автохімії. Флакони комплектуються ковпачками різної конструкції, такими, як «фліп-топ», «пуш-пул», «диск-топ».
Флакони повинні бути зручними для щоденного застосування і при цьому виключати самовільне витікання вмісту. На флакони наносять зображення і малюнки, а також текстову інформацію з описом продукції та інструкцією із застосування.

В недалекому минулому флакони виготовляли зі скла і тонкого металу. Зараз для виготовлення флаконів використовують різні види пластика, такі як поліетилен, акрил, полістирол, поліамід і полівінілхлорид. Пластик більш зручний в застосуванні, ніж скло, і набагато легший, його практично неможливо розбити. Крім того, пластиковий флакон можна стиснути в руці для доступу до вмісту.

Флакони можуть бути прозорими або напівпрозорими та мати будь-які кольори і відтінки. Також флакон і його кришка можуть бути в одному або в різних кольорових рішеннях.

У будь-якому випадку, форма корпусу повинна бути зручною для утримання в одній руці.
Виробництво флаконів з пластику виконується на спеціалізованих автоматичних лініях, оснащених інжекційно-видувними верстатами.

У такі верстати встановлюються видувні форми, в які поміщаються заготовки для флаконів і, під дією високої температури та тиску, заготовка приймає задану форму.

Якщо ви досить давно займаєтеся випуском косметичної та парфумерної продукції, то точно знаєте, яка тара вам підійде. Однак, в сучасних умовах складно простежити за новими видами упаковки, оскільки виробництво флаконів і іншої косметичної тари не стоїть на місці. Саме наші фахівці відстежують і збирають найкращі нові зразки косметичної упаковки.

Вся ваша продукція повинна мати привабливий зовнішній вигляд і бути зручною в повсякденному використанні.

Ми підберемо косметичну упаковку для будь-якої вашої продукції та нанесемо на неї кольорове зображення і текст.

На нашому сайті завжди в наявності упаковка для декоративної косметики, тара для миловаріння і домашньої косметики, упаковка для косметичних засобів, баночки для косметики, флакони для косметичної продукції, футляри, контейнери, туби та ковпачки.

Замовте косметичну упаковку саме сьогодні!
Читайте також
Контакти
Ми любимо допомагати та готові відповісти на будь-які питання щодо упаковки за телефоном, поштою або в соціальних мережах. Запитуйте!
Пластикова упаковка для косметики та медицини
від європейських виробників.
Оптом та у роздріб
2021 © Дистриб'ютор пластикової упаковки YANGOLI