Упаковка для косметики в роздріб

Уявлення про упаковку пов'язано з її початковою функцією: бути оболонкою для будь-якого продукту. Сьогодні головним фактором успіху компанії виробника стає не тільки нарощування обсягів виробництва, а й просування товару. Основною складовою успіху є правильний вибір упаковки. Оригінальна, яскрава упаковка підсвідомо впливає на позитивні емоції й очікування найкращої якості продукту.

Упаковка може зробити товар помітним і виділити продукт не тільки на тлі конкурентів, а й серед усіх товарів в магазині.
Деякі види упаковки косметичної продукції
Туби
Їх переваги важко переоцінити. Використовуючи цю упаковку, виробник отримує в кінцевому результаті збереження продукції і її приємний естетичний вигляд. Туба має світлонепроникні властивості, проста у використанні та може мати засвідчення цілісності упакованого товару. Вона інертна стосовно вмісту і має високу міцність.

Флакони
Залежно від призначення, а це може бути упаковка для косметичної або фармацевтичної продукції у вигляді порошків, спреїв, твердих і рідких речовин, флакони виготовляються з пластику або скла. Їх конструкція завжди гарантує безпеку при розкритті та подальшому використанні. Такий вид упаковки надійно вбереже продукцію від шкідливого впливу УФ-випромінювань.

Баночки
Безпека і якість такої тари пояснюється тим, що вона виготовлена з поліетилену високого тиску. Такий вид упаковки відмінно підходить для фасування драже, капсул, таблеток, сипучих і порошкоподібних матеріалів. З цієї причини банки особливо популярні для фасування БАДів, екстрактів і косметики.
Читайте також
Контакти
Ми любимо допомагати та готові відповісти на будь-які питання щодо упаковки за телефоном, поштою або в соціальних мережах. Запитуйте!
Пластикова упаковка для косметики та медицини
від європейських виробників.
Оптом та у роздріб
2021 © Дистриб'ютор пластикової упаковки YANGOLI