Подарункова упаковка для косметики

Продаючи готові продукти, важливо не забувати про цікаве оформлення косметичних засобів, яке додасть гарного настрою вашим клієнтам. Особливо, якщо мова йде про подарунок.
Доведеться витратити дещо більше часу і коштів, щоб створити оригінальну подарункову упаковку, але покупець обов'язково це оцінить. Адже в першу чергу ми вибираємо очима. Клієнтам набагато приємніше буде отримати свій подарунок в красивій яскравій упаковці зі стрічкою ніж у звичайному білому пластиковому флаконі.
Упаковка для подарка. Упаковка для косметики
Золотий флакон з гранованим корпусом і фактурним чорним дозатором підійде для подарунка чоловікам. Чоловіча упаковка повинна бути строгою та елегантною. Флакон в ніжних тонах, легкий, з прозорою кришечкою підійде дівчатам. Баночка в зелених тонах з дерев'яними елементами підійде любителям природи та натуральності. Яскрава, нестандартної форми та текстури упаковка сподобається молоді.

Але при виборі подарункової упаковки для косметики не слід забувати про її ергономічність і зручність використання. Не можна жертвувати красою заради зручності, адже в кінцевому результаті, спробувавши скористатися продуктом, споживач запам'ятає це відчуття від використання. І якщо воно буде позитивним, він обов'язково зробить повторну покупку.

У дизайні подарункової упаковки важлива не тільки первинна упаковка (пляшечка, флакон і т.д.), а також гарне її оформлення — будь-то коробочка, подарунковий папір, стрічки та декоративні картки. У магазинах упаковки можна купити подарункову упаковку різних стилів, кольорів і форм. Це можуть бути порожні коробочки, чохли, тканинні мішечки та пакети, подарунковий папір і різні аксесуари, які органічно доповнять флакон з косметикою.

Читайте також
Контакти
Ми любимо допомагати та готові відповісти на будь-які питання щодо упаковки за телефоном, поштою або в соціальних мережах. Запитуйте!
Пластикова упаковка для косметики та медицини
від європейських виробників.
Оптом та у роздріб
2021 © Дистриб'ютор пластикової упаковки YANGOLI