Головні помилки очима споживачів

Вибір упаковки

Ми купуємо масу продуктів, тому що упаковка здалася нам розкішною, стильною, оригінальної або милою. Навіть, якщо упакувати один продукт (наприклад, тіні для очей) в різні упаковки, то аудиторія покупців і попит буде різний.

Ми зробили опитування серед реальних споживачів і попросили їх згадати найбільш невдалі приклади упаковки для косметики, щоб надалі виробників не лякав підбір упаковки для продуктів.
Рум'яна для обличчя в занадто пласкій пластиковій упаковці
Їх практично неможливо відкрити. Буквально нема за що зачепитися. Навіть спеціальний краєчок, який повинен допомагати відкрити, не працює, тому що упаковка занадто плоска і слизька.
Помада в металевому футлярі на магніті
На фото яскравий приклад упаковки заради якої купують товар. Красива, ефектна, елегантна. Але насправді абсолютно непрактична. Магніт, розташований на футлярі помади, не витримує великої ваги металевої кришки. Тому така упаковка незручна, коли носиш помаду з собою в сумці або косметичці.
Упаковка для помад в палітри з безліччю контейнерів
Тут проблема в одному. Навіть при акуратному використанні, через кілька разів помада в рефілах і пензлі виглядають неохайно і брудно.
Фарба для брів в баночці
Чому? Здавалося б досить звичний підбір упаковки для такого продукту. Проблема в тому, що фарбу наносять на брови за допомогою пензлика, але цей пензлик ніяк не можна зберігати та переміщати разом із самою фарбою, тому що для нього немає місця в упаковці. Відповідно він може загубитися, або ви просто його забудете біля дзеркала.
Баночки наповнені до верху тональним кремом
Це неестетично, незручно, некрасиво і непрактично. По-перше, при відкриванні частина крему залишається на захисній помпі, по-друге, в баночку потрібно лізти руками, по-третє, при закриванні залишки тонального засобу вилазять за край кришки і залишають брудним все навколо.
Упаковка для декоративної косметики з картону
Це зручна для утилізації та дуже миловидна упаковка. Але також дуже недовговічна. Згодом у картонній тарі стираються краї, вона зношується і стирається.
Читайте також
Контакти
Ми любимо допомагати та готові відповісти на будь-які питання щодо упаковки за телефоном, поштою або в соціальних мережах. Запитуйте!
Пластикова упаковка для косметики та медицини
від європейських виробників.
Оптом та у роздріб
2021 © Дистриб'ютор пластикової упаковки YANGOLI