Упаковка для косметики і комплектуючі для упаковки

Важливо завжди пам'ятати про те, що упаковка повинна бути зручна у використанні. Тут велику роль відіграють кришки, комплектуючі. Важливо врахувати особливості дозування, розпилення спреїв і диспенсерів, їх відповідність до консистенції косметики. Закупорити упаковку можна по різному. Це може бути проста кришка або спеціальний дозатор (для рідкого мила або шампуню, наприклад).
1
Диспенсери
Часто в косметичній продукції використовують диспенсери — вони ж розпилювачі та спреї. Їх зручно застосовувати, коли потрібна упаковка для духів, дезодорантів і т.д. В упаковку з помпою добре поміщати такі рідини, як ацетон або тонік. Пляшка для крему або гелю передбачає спеціальний маленький дозатор. Різні за обсягом і формою пляшки з розпилювачем дозволяють економно і рівномірно використовувати засоби для стерилізації, масла, знежирювачі.
2
Піноутворювачі
Піноутворювачі на пляшки підходять не тільки для пінки, але також і для крему або гелю.
3
Screw on
Баночки з різьбовою кришкою («screw on») практично універсальні — в них можна зберігати все, починаючи від рідини, закінчуючи більш твердими матеріалами. Кришки для полімерних флаконів або пляшок — найпопулярніший варіант закупорювальних засобів.
4
Flip-top
Флакони з фліп-топом («flip-top») прекрасне рішення питання, де зберігати і в чому перевозити косметичні засоби. Тип кришки — різьбова, без контролю першого розкриття, фліп-топ замикається. Переваги таких флаконів в компактності розмірів, безпеці матеріалу та повній герметичності тари. У такий флакон можна упакувати гелі для душу, шампуні, засоби для зняття макіяжу і т.д.
5
Кришки для туб
Для такої тари як туби існують свої кришечки. Оригінальність їх варіюється від самих стандартних до ретро восьмикутних.
6
Рush-pull
Комбінована кришка «push-pull» часто використовується в упаковці миючих засобів та побутової хімії. Кришки бувають з різноманітними носиками, що дозволяє наносити засіб більш точно і локально.
В цілому різноманітність кришок і закупорювальних засобів дозволяє зберігати в тарі практично будь-які види косметики та парфумерії.
Читайте також
Контакти
Ми любимо допомагати та готові відповісти на будь-які питання щодо упаковки за телефоном, поштою або в соціальних мережах. Запитуйте!
Пластикова упаковка для косметики та медицини
від європейських виробників.
Оптом та у роздріб
2021 © Дистриб'ютор пластикової упаковки YANGOLI