Загрози і ризики

Упаковка для медичної продукції

Для початку визначимося, яку медичну продукцію пакуємо. Для таблеток — конвалюта або блістер — упаковка у вигляді пластини з пластмаси або іншого матеріалу, в якій є секції для таблеток. Завдяки такому виду тари таблетки легко застосовувати поштучно.

Для сиропу або суспензії — пляшечка або флакончик з кришкою, що відкручується. Тару зручно транспортувати, найчастіше вона зроблена з непрозорого пластику або скла, щоб в неї не потрапляло пряме сонячне світло. Також така форма упаковки спрощує використання препарату. Рідину наливають дозовано в мірну склянку або ложку.

Для мазей і кремів — тюбики або туби. Найчастіше у мазей медичного призначення специфічний склад і запах. Тому вони потребують спеціальної упаковки. Тюбик всередині вкритий шаром поліолефінів, які створюють захисну поверхню. Це важливий момент в упаковці фармацевтичних продуктів. З маззю повинен контактувати тільки нешкідливий, попередньо оброблений і знезаражений матеріал. Наступний шар — алюміній або пластик. Але пластик в медицині використовується рідко, оскільки пропускає вологу і кисень. Це не на руку деяким фармпрепаратам.

Для крапель в ніс широко застосовуються спреї. У цьому випадку ключову роль відіграє важкодоступність порожнини. Краплі повинні потрапити всередину носа, тому використовується розпилення. Краплі в очі та вуха упаковують в флакончик з піпеткою або спеціальним носиком. Дозуються краплі за допомогою такої упаковки швидко і точно.

Підсумовуючи, скажу, що при виборі упаковки для медичної продукції важлива форма, розміри та кришечки, але більш важливі технічні вимоги самої фармацевтичної сфери.
Читайте також
Контакти
Ми любимо допомагати та готові відповісти на будь-які питання щодо упаковки за телефоном, поштою або в соціальних мережах. Запитуйте!
Пластикова упаковка для косметики та медицини
від європейських виробників.
Оптом та у роздріб
2021 © Дистриб'ютор пластикової упаковки YANGOLI