Баночки для косметики

Баночки для косметики використовують для зберігання і зручного використання пасти, гелю, порошку, пудри, мусу, крему та інших косметичних засобів. Внаслідок невеликого розміру баночку для косметики зручно тримати в руці, а широка горловина забезпечує зручний доступ до вмісту.
На баночки для косметики наноситься логотип фірми виробника та інформація про призначення і способи застосування косметичної продукції. Баночки для косметики повинні мати елегантну форму і красиве оформлення, щоб звернути на себе увагу потенційного покупця.

Баночки для косметики випускаються різної форми: округлої, квадратної, призматичної, циліндричної, конусоподібної.

Баночки виготовляються з пластику різного кольору, від прозорого до будь-якого кольору і відтінку. При необхідності, виготовляються термоізолюючі баночки, по типу термосу з двома шарами — зовнішнім і внутрішнім. Баночки мають об'єм від 5 мл до 1 літру, але найбільш популярний об'єм 50-150 мл. Баночки для косметики комплектуються кришками та прокладками.

Баночки виготовляють з екологічно чистого матеріалу. Найчастіше використовують скло і різні види пластику, в тому числі й акрил, що за своїми властивостями нагадує скло, але набагато стійкіший до механічних впливів.
Матеріали для косметичних баночок є хімічно нейтральними та забезпечують тривалий термін зберігання косметичної продукції. Залежно від хімічного складу, косметичним засобам слід підбирати косметичну тару з певних видів пластику.

Баночки виготовляють на автоматичних лініях, обладнаних пресувальними та видувними верстатами.

На нашому сайті тара й упаковка для миловаріння і домашньої косметики, упаковка для косметичних засобів, флакони, футляри, баночки, контейнери, туби та ковпачки для флаконів різних видів.

Фахівці нашої компанії допоможуть розібратися у величезному розмаїтті пакувальної продукції та вибрати тару саме для вашої продукції.

За допомогою сучасного обладнання ми розробимо і нанесемо на упаковку високоякісне зображення.
Читайте також
Контакти
Ми любимо допомагати та готові відповісти на будь-які питання щодо упаковки за телефоном, поштою або в соціальних мережах. Запитуйте!
Пластикова упаковка для косметики та медицини
від європейських виробників.
Оптом та у роздріб
2021 © Дистриб'ютор пластикової упаковки YANGOLI