Упаковка для хімії

Упаковка для хімії використовується для фасування та доставки споживачу гелів, шампунів, рідкого мила, миючих засобів, засобів для прання, розчинників, очищувачів, побутової та автохімії й іншої продукції. Упаковка для хімії повинна мати привабливий зовнішній вигляд, щоб вигідно відрізняти вашу продукцію від продукції конкурентів. На упаковку наносяться кольорові зображення і чіткий текст.
Баночки, флакони та туби повинні зручно утримуватися однією рукою, а їх кришки та ковпачки не повинні відкриватися самостійно.

Упаковка для хімії, в залежності від призначення, має різне конструктивне виконання і випускається у вигляді банок, флаконів, туб і контейнерів.

Банки використовуються для розфасовки рідкої, гелеподібної та сипучої продукції, такої як креми, мазі, пудри, будівельні суміші.

Флакони використовуються для фасування рідких і гелеподібних речовин: рідкого мила, шампунів, гелів, побутової хімії та іншої продукції. У туби фасуються креми, пасти і мазі.

Контейнери застосовуються для упаковки косметичних і парфумерних наборів, флаконів, банок і туб.
Упаковка для хімії виготовляється зі скла, металу, дерева і пластику. Зараз пластик — найпопулярніший матеріал для виготовлення упаковки через його універсальні властивості та низьку вартість. Тара з пластику, при своїй невеликій вазі, має значну стійкість до механічних впливів і надійно захищає свій вміст від навколишнього середовища. Найчастіше використовують такі види пластику: полістирол, поліпропілен, поліетилен і акрил.

Наша компанія має багаторічний досвід у підборі упаковки для будь-якої продукції.

У нас завжди в наявності упаковка для декоративної косметики, упаковка для домашньої косметики, баночки для косметики, ковпачки для косметики, флакони, футляри, контейнери, туби.

Наші фахівці допоможуть вам підібрати тару для будь-якої продукції. При виборі тари ми враховуємо фізико-хімічні властивості вашої продукції та сучасні маркетингові підходи до реклами. Нанесемо кольорові привабливі зображення і чіткий текст на вашу упаковку, за допомогою єдиного в Україні власного обладнання для якісної шовкографії та тамподруку.

Замовте якісну сучасну упаковку на нашому сайті!
Читайте також
Контакти
Ми любимо допомагати та готові відповісти на будь-які питання щодо упаковки за телефоном, поштою або в соціальних мережах. Запитуйте!
Пластикова упаковка для косметики та медицини
від європейських виробників.
Оптом та у роздріб
2021 © Дистриб'ютор пластикової упаковки YANGOLI