Упаковка для тіней. Як не помилитись з вибором?

Тіні для повік — декоративна косметика, основа вечірнього макіяжу очей. Жінки розуміються на цьому питанні: рідкі, розсипчасті, гелієві, у вигляді олівців — очі розбігаються.
У що та як правильно пакувати тіні
  • сухі та порошкові поміщають в невеликі контейнери з металу або пластику по одному продукту в контейнер, або в палітри з великим розмаїттям кольорів для повноцінного макіяжу очей. Це найпопулярніший вид тіней серед жінок, тому що зручний. Такі тіні швидко наносяться аплікатором, пензликом або подушечкою пальця.

  • рідкі тіні упаковують в тубус схожий на блиск для губ з ідентичним аплікатором. Для зручного використання зроблений з гвинтовою шийкою, а ширина отвору залишає необхідну кількість тіней на аплікаторі.

  • тверді тіні — тіні-олівці або, як ще називають, тіні-стіки. Гелеподібна структура на основі воску і жирів дозволяє використовувати їх у вигляді олівця, наносити на повіки буквально малюючи. Товщина варіюється від 6 до 12 мм.

  • Кремоподібні тіні упаковують в невеликі баночки з пластику, легкого металу або скла. Наносяться вони за допомогою пінопластового або гумового аплікатора або пензлем з синтетичного матеріалу. Головний недолік тут — складність в нанесенні, тому найчастіше їх використовують косметологи.

В цілому, для кожного виду тіней є свій вид упаковки, який відповідає текстурі та особливостям застосування.
Читайте також
Контакти
Ми любимо допомагати та готові відповісти на будь-які питання щодо упаковки за телефоном, поштою або в соціальних мережах. Запитуйте!
Пластикова упаковка для косметики та медицини
від європейських виробників.
Оптом та у роздріб
2021 © Дистриб'ютор пластикової упаковки YANGOLI