Виробництво упаковки з пластмас

Упаковка з пластмас необхідна для тривалого надійного зберігання і зручного використання продукту споживачем. В пластмасову упаковку поміщають харчові продукти, лікарські засоби, побутову хімію, автохімію й косметичну продукцію. При цьому пластмасова упаковка повинна бути хімічно нейтральною і не вступати в хімічні реакції зі своїм вмістом.
Пластмасова упаковка є універсальною внаслідок невеликої ваги, значної механічної міцності та невеликої собівартості.

Виробництво пластмасової упаковки засноване на використанні різних видів пластику, таких як полістирол, поліпропілен, поліетилен і акрил.

Виробництво пластмасової упаковки є складним технологічним процесом, в якому беруть участь інженери, дизайнери та фахівці з обладнання. При виробництві пластмасової упаковки дотримуються технічних регламентів, що дозволяють на виході отримувати пакувальну тару високої якості. При цьому витримуються стандарти товщини, кольорової гами та міцності.
Кожному виду продукції підбирається відповідний вид тари, який у разі потреби може мати посилені теплоізоляційні або світлоізоляційні властивості. Найбільш високі вимоги пред'являються до пластмасової упаковки для лікарських засобів. Пластмасова упаковка виготовляється з сертифікованих матеріалів.

Компанія YANGOLI понад 10 років працює на ринку пакувальної продукції. Ми маємо багатий досвід у підборі пластикової упаковки для всіх категорій продукції. Довіртеся нашим знанням, і ми допоможемо вам вибрати оптимальну упаковку для кожного виду продукції.

Використовуючи унікальне сучасне обладнання, методами тамподруку і трафаретного друку нанесемо на упаковку кольорові зображення і чіткий зрозумілий текст.

На нашому сайті величезний вибір пластмасової упаковки: упаковка для декоративної косметики, тара для миловаріння і домашньої косметики, упаковка для парфумерії та косметики, баночки для косметики, флакони, футляри, контейнери, туби та ковпачки.

Нашими постачальниками є провідні виробники пластмасової упаковки з України та країн Європи.
Телефонуйте, пишіть, замовляйте пластикову упаковку саме сьогодні!
Читайте також
Контакти
Ми любимо допомагати та готові відповісти на будь-які питання щодо упаковки за телефоном, поштою або в соціальних мережах. Запитуйте!
Пластикова упаковка для косметики та медицини
від європейських виробників.
Оптом та у роздріб
2021 © Дистриб'ютор пластикової упаковки YANGOLI