Ковпачки та кришки для флаконів

Коли ви обираєте декоративну косметику, звертайте увагу на упаковку, а саме на те, як вона закривається при закручуванні або замиканні. Гарна упаковка якісної косметики при закриванні повинна видавати певний звук. Він може бути різним, але факт в тому, що косметичний засіб має бути надійно захищений від впливу навколишнього середовища і кисню.

Ковпачки та кришки — це та частина упаковки, яка перешкоджає екрануванню вмісту і не допускає потрапляння речовини в контейнер.

Кришки мають велике значення для косметики, яка використовується у ванній. Наприклад, маска для волосся повинна бути як мінімум з ребристою кришкою, щоб її було зручно відкривати та закривати мокрими руками.

Найважливіший аспект в підборі кришки для упаковки — відповідність розміру різьби кришки та флакону.
Закриватися упаковка може в п'яти основних конструкціях
1
Кришки, що накручуються, гвинтові з'єднання або накінечники (Screw-on)
2
Кришки, що обтискають (крімпи) (Crimp-on)
3
Кришки, що натискаються (замикаються) (Press-on)
4
Roll-on (прокручуються)
5
Засновані на терті (Friction)
Існує багато варіантів цих основних типів, включаючи вакуум, захист від несанкціонованого доступу, захист від дітей і безлітражні типи дозатору.

Різьбова кришка:
Коли гвинтовий ковпачок поміщають на горловину контейнера, його нитки чіпляються з відповідними нитками, відлитими на шийці пляшки. Підкладка в ковпачку закриває отвір контейнера.
Гвинтові кришки зазвичай виготовляються з металів (листового металу або алюмінію) і пластмас (термопластів і термореактивних матеріалів). Металеві ковпачки зазвичай покриваються з внутрішньої сторони емаллю або лаком для стійкості до корозії.
Lug-ковпачок:
Схожий на гвинтову кришку в принципі. Це просто перервана нитка. Вимагає всього лише чверть оберту. Використовується як для нормального атмосферного тиску, так і для закриття вакуумного тиску. Цей тип ковпачків широко використовується в харчовій промисловості.
Кришки крони:
Цей стиль ковпачка зазвичай використовується в якості обжатого закриття для пляшок з напоями і залишається незмінним протягом понад 50 років. Кришки виготовлені з металів.
Рулонні затвори (Roll-on):
Рулонні затвори отримують у вигляді оболонки. Ці раковини поміщають на скляні пляшки з різьбовою шийкою. Оболонка поміщається і потім натискається так, щоб нитка автоматично формувалася. Рулонний тип затворів підходить для скляних контейнерів, оскільки ці затвори дозволяють змінювати розміри скляного контейнера.

Захисні кришки:
Вони схожі на рулонні затвори, за винятком того, що мають велику довжину юбки. Ця додаткова довжина простягається нижче різьбової частини та кріпиться до основної кришки поруч вузьких металевих «мостів».
Затвори, що безперервно закриваються:
У деяких упаковках можна використовувати багаторазовий ковпачок. Гарним прикладом такого типу є флакони для офтальмологічних продуктів. Алюмінієві рулонні затвори, в прямому сенсі, вириваються з виступів.
Читайте також
Контакти
Ми любимо допомагати та готові відповісти на будь-які питання щодо упаковки за телефоном, поштою або в соціальних мережах. Запитуйте!
Пластикова упаковка для косметики та медицини
від європейських виробників.
Оптом та у роздріб
2021 © Дистриб'ютор пластикової упаковки YANGOLI