Флакони для косметики

Флакони для косметики, а також баночки та туби, використовують для фасування гелів, шампунів, кремів, миючих засобів та іншої продукції в невеликих обсягах.
Флакони для косметики повинні мати привабливий зовнішній вигляд, красиве оформлення. Вимогливий споживач хоче, щоб використання косметичних засобів було зручним і не потребувало багато зусиль і часу.

Флакони для косметики виготовляють з різних матеріалів: скла, металу і пластику. Серед них широко поширений пластик. На відміну від інших матеріалів він легше, міцніше і має невисоку собівартість. Для виготовлення флаконів використовують поліетилен, поліпропілен, полістирол, поліамід, полівінілхлорид і акрил. Флакони для косметики виготовляють на спеціальних автоматичних лініях, оснащених інжекційно-видувним обладнанням.

На цих же лініях, на пресових верстатах виготовляють ковпачки для флаконів.

Матеріали для виготовлення флаконів і ковпачків до них мають необхідні сертифікати відповідності.
Флакони для косметики виготовляють різної форми та розмірів. Флакони невеликого обсягу використовують для засобів особистої гігієни та догляду, таких як гелі, шампуні, креми, лосьйони.

Флакони середнього обсягу підійдуть для косметичних та парфумерних засобів для всієї родини.

Флакони великого обсягу використовують в косметичних салонах, перукарнях, а також для фасування засобів автохімії та побутової хімії.
Гігієнічні властивості флаконів дозволяють фасувати в них не тільки косметичну продукцію, а й медичні засоби. Флакони для косметики випускають в будь-якій кольоровій гамі, і можуть бути з матовою або глянцевою поверхнею. Флакони комплектують ковпачками різної конструкції, які легко відкриваються і при цьому надійно захищають вміст від протікання. Флакони випускають з різною товщиною стінки.

Для всієї продукції проводять контроль якості з перевіркою на герметичність.

Фахівці нашої компанії відстежують світові тенденції оформлення косметичної й парфумерної упаковки, вони допоможуть підібрати оптимальний варіант для вашої продукції. За допомогою сучасного обладнання, методами шовкографії й тамподруку, наші фахівці нанесуть на флакони, баночки, туби й іншу упаковку гармонійні зображення і лаконічну текстову інформацію.

Компанія YANGOLI спеціалізується на комплексному оснащенні косметичних виробництв пакувальною тарою різного виду. Також на нашому сайті пластикова упаковка для виробників фармацевтики, побутової хімії, автохімії та харчових продуктів. Величезний асортимент видів продукції з кількома варіантами комплектуючих. На нашому сайті якісні фотографії продукції та докладний опис. В наявності упаковка для декоративної косметики, тара для миловаріння і домашньої косметики, баночки косметичні, флакони, футляри, контейнери, туби та ковпачки для закривання флаконів.

Замовте сучасну пластикову упаковку для вашої продукції на нашому сайті!
Читайте також
Контакти
Ми любимо допомагати та готові відповісти на будь-які питання щодо упаковки за телефоном, поштою або в соціальних мережах. Запитуйте!
Пластикова упаковка для косметики та медицини
від європейських виробників.
Оптом та у роздріб
2021 © Дистриб'ютор пластикової упаковки YANGOLI