Косметична упаковка

Покупець, який шукає нову для себе косметичну продукцію, в першу чергу, звертає увагу на зовнішній вигляд упаковки, її форму, колір, нанесене на неї зображення. Тому косметична упаковка повинна мати привабливий зовнішній вигляд, приємний колір, зручну форму корпусу і містити вичерпну інформацію про свій продукт.
Косметична упаковка застосовується не тільки для зберігання гелю, шампуню, крему та іншої косметичної продукції, вона залучає нових покупців до вашого товару і є візитною карткою вашої компанії. Прихильність споживача до вашого товару залежить не тільки від якості вмісту, а й від якості й надійності упаковки. Приділивши достатньо уваги вибору упаковки, ви гарантовано виведете свою продукцію на перше місце за продажами.

Ми використовуємо косметичні засоби постійно і всюди. Підтримання особистої гігієни, догляд за тілом, прання одягу, прибирання будинку та інші цілі потребують різних косметичних засобів. При цьому вони мають бути в зручному для використання вигляді. Серед безлічі баночок, флаконів і тюбиків перевагою володіють ті, які мають кращий зовнішній вигляд і які приємно тримати в руках.

Упаковка для косметики і парфумерії виготовляється з тих давніх часів, як людство користується косметичними засобами, та є важливим компонентом усього розмаїття косметичної продукції. Жодним із косметичних засобів неможливо користуватися окремо від упаковки.
Косметична упаковка виготовляється зі скла, металу і різних видів пластику. Упаковка для косметики має бути хімічно нейтральною для того, щоб не вступати в хімічну реакцію з вмістом. Серед всіх матеріалів для косметики та парфумерії найбільш універсальним є пластик. Косметична упаковка виготовляється з таких видів пластику як поліетилен, акрил, полістирол, поліамід і полівінілхлорид. Матеріали для косметичної упаковки проходять обов'язкову сертифікацію.

На нашому сайті представлена тара та упаковка для миловаріння і домашньої косметики, баночки для косметики, ковпачки для косметики, флакони, футляри та інша пакувальна тара вітчизняних і зарубіжних виробників. З урахуванням виду вашої продукції наші фахівці підберуть відповідну косметичну упаковку будь-якої форми, обсягу і розмірів.

За допомогою унікального обладнання методом трафаретного друку і тамподруку нанесемо на упаковку кольорові зображення будь-якого рівня складності.

Замовте косметичну упаковку сьогодні — вже завтра вона опиниться в руках мільйонів покупців!
Читайте також
Контакти
Ми любимо допомагати та готові відповісти на будь-які питання щодо упаковки за телефоном, поштою або в соціальних мережах. Запитуйте!
Пластикова упаковка для косметики та медицини
від європейських виробників.
Оптом та у роздріб
2021 © Дистриб'ютор пластикової упаковки YANGOLI