Упаковка для косметики

Упаковка для косметики з зображенням і описом знайомить покупця з продукцією, а надалі допомагає знайти улюблену косметику на полицях магазинів.
Чим краще виготовлена і оформлена упаковка для косметики, тим більше шансів, що її помітять серед величезного розмаїття продукції. Упаковка для косметики використовується для кремів, шампунів, гелів, миючих засобів та іншої продукції. Вона забезпечує зручне використання косметичної продукції в повсякденному житті.

Провідні світові компанії — виробники косметики та парфумерії приділяють велике значення упаковці для косметики, розуміючи, що вона виконує величезну маркетингову роль.

Вся косметична продукція розфасовується в баночки для косметики, флакони, туби, спеціальні контейнери. Упаковка для косметики виготовляється різної форми та розмірів. Форма упаковки варіюється від стандартної до форм різної складності.

Упаковка для косметики виготовляється зі скла, пластику, дерева, різних металів, в тому числі й дорогоцінних. Найчастіше для косметики застосовують упаковку із пластику, оскільки при невеликій вартості вона володіє механічною міцністю і довговічністю.

Вся продукція має гігієнічні сертифікати відповідності.
На нашому сайті у великому асортименті представлена вітчизняна та імпортна упаковка для косметичної продукції різного виду та обсягу.
У нас налагоджена дієва взаємодія з нашими партнерами, виробниками косметичної упаковки в Україні та за кордоном.

На нашому сайті в великому асортименті упаковка для декоративної косметики, тара для миловаріння і домашньої косметики, баночки і флакони для косметичної продукції. За допомогою спеціального високотехнологічного обладнання нанесемо на упаковку ваш логотип і текст з описом товару і додатковою інформацією.

Вибрати та замовити упаковку на нашому сайті ви можете самостійно або звернутись до наших фахівців. Фахівці нашої компанії мають 10-річний досвід у підборі упаковки для різної косметичної продукції. Вони запропонують вам продукцію оптимальну по співвідношенню: ціна-якість.

Замовляйте упаковку для косметики малим або великим оптом на нашому сайті!
Читайте також
Контакти
Ми любимо допомагати та готові відповісти на будь-які питання щодо упаковки за телефоном, поштою або в соціальних мережах. Запитуйте!
Пластикова упаковка для косметики та медицини
від європейських виробників.
Оптом та у роздріб
2021 © Дистриб'ютор пластикової упаковки YANGOLI